رز سانگ

بیوگرافی پرویز نشاط | رز سانگ

رز سانگ | دانلود آهنگ جدید در ستاد ساماندهی ثبت شده و تمامی فعالیت ها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی است.
شنبه 23 تیر 1403
دانلود آهنگ چارتار به نام در حسرت ماه
دانلود آهنگ چارتار به نام در حسرت ماه
دانلود آهنگ چارتار به نام دریا کجاست
دانلود آهنگ چارتار به نام دریا کجاست
دانلود آهنگ جواد سنگونی به نام امام
دانلود آهنگ جواد سنگونی به نام امام
دانلود ورژن پیانو آهنگ یوسف زمانی به نام پریزاد
دانلود ورژن پیانو آهنگ یوسف زمانی به نام پریزاد
دانلود آلبوم جدید سیروان خسروی بنام مونولوگ
سیروان خسروی - مونولوگ

بیوگرافی پرویز نشاط

دسته بندی : موزیک های مختلف تاریخ : جمعه 29 دسامبر 2017

بیوگرافی و عکس های پرویز نشاط مجری حالا خورشید

بیوگرافی پرویز نشاط مجری حالا خورشید

پرویز نشاط مجری برنامه حالا خورشید است. قبل از اینکه پرویز نشاط اجرای برنامه حالا خورشید را بر عهده بگیرد، رضا رشیپور مجری آن بود. اگر می خواهید با پرویز نشاط بیشتر آشنا شوید این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که مصاحبه ای با پرویز نشاط انجام شده که در این مصاحبه در مورد خودش و زندگی کاری اش صحبت می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

بیوگرافی پرویز نشاط

کاظم عینعلی (پرویز نشاط)، درخصوص حضور خود در برنامه «حالا خورشید» و اجرا درک نار رضا رشیدپور و چگونگی ورود به تلویزیون و فضای برنامه‌سازی عنوان کرد:

قبل از این به‌مدت دوازده سال کار تئاتر می‌کردم و علاقه بسیار شدیدی به این‌کار دارم، چندسال پیش از طریق دوستان با رضا رشیدپور آشنا شدم و این دوستی همچنان ادامه داشت تا برنامه «عینک آفتابی» در شبکه نسیم. من به همراه چندتن از دوستانم که تئاتر کار می‌کردیم به‌عنوان بازیگر در پروژه کار خود را آغاز کردیم. بعد از آن‌هم همکاری‌ها ادامه داشت و بنابه علاقه‌ای که به رضا رشیدپور دارم باعث شد تا در «حالا خورشید» هم حضور داشته باشم، البته در ابتدا به‌عنوان همان بازیگر، آیتم‌های نمایشی را بازی کردم و بعد از مدتی به صلاحدید گروه سردبیری و رشیدپور، تصمیم برآن شد تا نریشن‌های برنامه را من بخوانم.

پرویز نشاط : در کنار رشیدپور هیچ ادعایی برای اجرا ندارم

پرویز نشاط مهارت را لازمه خواندن نریشن‌های خبری دانست و تصریح کرد: خواندن نریشن‌ها کار بعدی بود که در این برنامه انجام شد. با پخش این قسمت‌ها پیام‌های متعددی از جانب مردم دریافت کردیم که درخواست کرده بودند کسی‌که نریشن‌ها را می‌خواند جلوی دوربین بیاید. بنابراین رضا رشیدپور تصمیم گرفت من را به‌عنوان مجری معرفی کند. من هیچ علاقه‌ای ندارم که خودم را مجری بدانم، زیرا رشیدپور به‌قدری در اجرا توانمند و باقدرت است که حتی شوخی این موضوع، یعنی ادعای مجریگری در کنار او هم زشت است. خیلی اعتقاد به اجرا ندارم، البته دوستان نام من را در برنامه مجری بازیگر می‌نویسند اما احساس می‌کنم این افتخار نصیبم‌شده که در کنار رشیدپور قرار بگیرم و از نزدیک شاهد کار او باشم.

پرویز نشاط : علاقه‌مندم تا کار خود در زمینه صدا و صداپیشگی را ادامه دهم اما نه به هرقیمتی

پرویز نشاط با اشاره به فعالیت‌های خود در عرصه گویندگی و صداپیشگی، عنوان کرد: طبق پیگیری‌های من رسیدن به نتیجه در فضای صداپیشگی و گویندگی کشور ما کار راحتی نیست. الزاماً نه‌وجود پارتی، اما نیاز است تا یک نفر فرد را در سیستم مدنظر مورد حمایت قرار دهد. من هم تجربیاتی در زمینه کار صدا و دوبله داشته‌ام، اما این‌که بخواهم به‌صورت قاطعانه آن را دنبال کنم نه، آن‌هم به این دلیل که برخورد خوبی با من نشد. با این شرایط اگر زمینه‌مساعدی برای فعالیت در عرصه صدا فراهم شود بسیار علاقه‌مندم تا کار خود در زمینه صدا و صداپیشگی را ادامه دهم، اما نه به هرقیمتی!
پرویز نشاط : فکر نمی‌کردم این‌قدر اجرا در برنامه زنده سخت باشد

مجری- بازیگر برنامه «حالاخورشید» از ویژگی‌های همکاری با رضا رشیدپور و اجرا در کنار او سخن گفت و بیان کرد: از یک‌نظر افتخار دارم تا در کنار یکی از بهترین مجریان کشور قرار بگیرم تا از این طریق از او یاد بگیرم و دیده شوم، از طرفی هم دریک جهنمی قرار دارم، چراکه آنتن برنامه‌زنده جای بسیار خطرناکی است. قبل از این به هیچ‌وجه تصور نمی‌کردم تا این اندازه سخت و دشوار باشد. اولین موردی که آنتن‌زنده در مورد هرکس تعیین می‌کند، میزان سواد اوست. اگر سواد آنتن برنامه‌زنده را نداشته باشی خیلی زود لو می‌روی. به همان اندازه که زنده و مرده یک انسان باهم تفاوت دارد، برنامه‌زنده و تولیدی هم باهم مغایرت دارند. من خیلی خوش‌شانسم که مردم من را به‌عنوان اولین کسی‌که سواد اجرای برنامه‌زنده را ندارد در کنار رشیدپور پذیرفتند. برای اولین‌بار است که فردی سرجای خود نیست که البته با انتقادهایی هم مواجه شدیم، اما خدا را شکر درمجموع تعداد کسانی‌که من را قبول کرده‌اند، بیشتر بوده است؛ من این اتفاق را یک شانس می‌دانم. نکته جالبی که باید به آن اشاره کنم، این است که همه اتفاقاتی که در برنامه می‌افتد بدون هیچ پیش‌بینی انجام می‌شود. رشیدپور مانند یک مهمان بامن برخورد می‌کند و هیچ‌یک از بخش‌ها با برنامه‌ریزی قبلی اجرا نمی‌شود.

بیوگرافی پرویز نشاط

پرویز نشاط : دلم برای روی صحنه رفتن لک‌زده است

پرویز نشاط با مطرح‌کردن این موضوع که در این مدت پیشنهادی برای اجرا نداشته است، خاطرنشان کرد: خودم هم به‌دنبال اجرا نبوده‌ام، به‌قدری در این برنامه، فضا برای کارکردن و یادگرفتن وجود دارد که ترجیح می‌دهم بیشترین تمرکزم روی «حالا خورشید» باشد، درمورد بازیگری هم این موضوع صدق می‌کند، زیرا فرصتی برای آن باقی نمی‌ماند. دلم برای رفتن روی صحنه لک‌زده است.

پرویز نشاط، با اشاره به تجربه و سواد اجرایی که دارد، اظهار داشت: به‌نظر من تا همین مقدار حضور و اجرا در برنامه کفایت می‌کند. اگر روزی به‌جایی رسیدم که توانایی لازم را در این زمینه داشته باشم شاید بتوانم در کاری اجرا داشته باشم، اما درحال حاضر و درکنار کسی مانند رضا رشیدپور،‌ نه!

پرویز نشاط : هیچ‌وقت لطف رضا رشیدپور را فراموش نمی‌کنم

پرویز نشاط از ادامه همکاری با رشیدپور اظهار خرسندی کرد و افزود: من عاشقانه رضا رشیدپور را دوست‌دارم، اما این‌که بگویی هیچ‌گاه کسی را رها نمی‌کنی هم اغراق است. من می‌گویم به هیچ‌وجه او و بزرگترین لطفش در حقم را فراموش نمی‌کنم. کمتر کسی در جایگاه رضا رشیدپور چنین ریسکی می‌کند و به فردی مانند من میدان رفتن در یک برنامه‌زنده را می‌دهد. در شبکه نسیم هم همین کار را کرد و به من و دوستانم اجازه کار را داد.

این اخلاق رضا رشیدپور مثال‌زدنی است. اگر من بتوانم مانند او چنین جسارتی داشته باشم، کار بزرگی کرده‌ام.

پرویز نشاط در پایان گفت‌وگو جایگاه «حالا خورشید» برای خود را توضیح داد و اظهار داشت: این برنامه مانند یک نقطه پرتاب برای من است. تجربه این کار افتخار بزرگی برای من بود.

منبع:بیوگرافی پرویز نشاط

بیوگرافی پرویز نشاط

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
1,105 بار مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 4544
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.